מודול נהג מנוע DC ערוץ כפול H-Bridge 60A מודול בקרת נהג מנוע בעל עוצמה גבוהה
חדש

מודול נהג מנוע DC ערוץ כפול H-Bridge 60A מודול בקרת נהג מנוע בעל עוצמה גבוהה

ILS 17.70

בטופס נגיש להזמנה

צמד אופטי-מהיר של 10 מ 'משמש לבידוד אות הקלט, ומונע ביעילות את הפרעה של לוח הנהג ללוח הבקרה, מה שהופך את המערכת ליציבה ואמינה יותר כאשר נוהגים במנוע, הזרם המקסימלי המדורג של המודול יכול להגיע ל 60 A, וההתנגדות היא רק 0.003 אוהם, אידיאלי לתחרויות רובוט, תחרויות מכוניות וכו ' דרגת אינטגרציה גבוהה. פריסה מעוצבת היטב, גודל יפה וקטן, על שני כונני מנוע DC בעלי עוצמה גבוהה, תדר מיתוג גבוה, עד 60 קילו הרץ. קירור החום הגדול יכול להפזר ביעילות את מודול הכונן תחת זרם גבוה ולשמור על היציבות הטובה של המודול. צמד אופטי-מהיר של 10 מ 'משמש לבידוד אות הקלט, ומונע ביעילות את הפרעה של לוח הנהג ללוח הבקרה, מה שהופך את המערכת ליציבה ואמינה יותר. כאשר נוהגים במנוע, הזרם המקסימלי המדורג של המודול יכול להגיע ל 60 A, וההתנגדות היא רק 0.003 אוהם, אידיאלי לתחרויות רובוט, תחרויות מכוניות וכו ' דרגת אינטגרציה גבוהה. פריסה מעוצבת היטב, גודל יפה וקטן, על שני כונני מנוע DC בעלי עוצמה גבוהה, תדר מיתוג גבוה, עד 60 קילו הרץ. קירור החום הגדול יכול להפזר ביעילות את מודול הכונן תחת זרם גבוה ולשמור על היציבות הטובה של המודול. מפרט : סוג פריט : מודול מנהל התקן המנוע DC ממשק הבקרה פשוט מאוד : כאשר A1.0 הוא הבלם; כאשר A1.0 הוא הסיבוב קדימה; כאשר A1.1 הוא הסיבוב ההפוך; הרשות הפלסטינית היא כניסת ה- PWM (התאמת מהירות המנוע); G מיועד לסינון קרקע משותף של לוח הבקרה (ערוץ B נשלט באותה צורה) בקרי מיקרו 3.3 וולט וגם 5 וולט יכולים לשלוט על מודול זה, ורק זקוקים לרשימת חבילה של כוח מנוע אחד (12 V ~ 30 V) : 1 x מודול הערה : אנא שימו לב שהסוג החדש והסוג הישן של מוצר זה יישלחו באופן אקראי, וודאו שלא יהיה לכם אכפת לפני שתזמינו.

מאפיינים

Item Type:
DC Motor Driver Module
The control interface is very simple:
when A1.A2 = 0.0 is the brake; when A1.A2 = 1.0 is the forward rotation; when A1.A2 = 0.1 is the reverse rotation; PA is the PWM input (motor speed adjustment); G is for the control board Common ground pin (channel B is controlled in the same way)
Both 3.3V and 5V microcontrollers can control this module, and only need one motor power (12V ~ 30V):
Package List:
1 x Module:
Note:
please note that the new type and old type of this product will be sent randomly,and make sure you will not mind before ordering. :

קונים גם בוחרים