חזיית אימונים של בנות כותנה רכות של ביירו, חזיית אימונים לבנות לתחתונים עליונים של U-Back Top
חדש

חזיית אימונים של בנות כותנה רכות של ביירו, חזיית אימונים לבנות לתחתונים עליונים של U-Back Top

ILS 1.67

בטופס נגיש להזמנה

95% כותנה, 5% סטרץ ' ✿ שימוש בטנה של כותנה פנימה, רך ונוח ובריא. לא כל גירוי לעור ילדיכם. Workmanship Prestmanship Frienting Priptoring. צבעי הצבעים, מגוון צבעים מקסימים לבחור לפגוש את המוח הקטן השונה שלך. ✿ עם רפידות נשלפות נשלפות פנימה, כמו ספורט ספורט, אך רופף ונוח יותר. Bra-bra-bra-first, Bra- Starter מושלם, מצוין לפיתוח נערות צעירות. באמצעות רירית כותנה בפנים, רכה ונוחה ובריאה. לא כל גירוי לעור ילדיכם. עבודות טובות מעודנות פרטים על הצבעים, מגוון צבעים מקסימים לבחירה לפגוש את הרפידות הקטנות והקטנות שלכם עם רפידות נשלפות בפנים, כמו חזיית ספורט , אבל רופף ונוח. ברה ראשונה ראשונה, מתנע מושלם, מצוין לפיתוח ילדות צעירות. פירסום : חומר : תערובת כותנה סוג : אימונים חזיות-סוג דפוס : Solid Color : ראה את התמונות : גודל ממוצע (בקרת שגיאה : 1- 3 ס"מ) חזה : 50 ס"מ -78 ס"מ (19.7in) מציע גיל : 8-14 שנים ישן גובה : 135 ס"מ -155 ס"מ הנחיה חמה : 1. כשיטת מדידה שונה-זה יתרחש 1-3 ס"מ סטיות לגבי הפריטים, אנא ודא שזה בסדר לך לפני שתזמין. מכיוון שמוניטורים שונים ואור לאור, התמונה עשויה לא לשקף את הצבע בפועל של הפריט, באמת תודה על ההבנה האדיבה שלך! 3.1 מחשב Bra- בלבד, אביזרים אחרים ≠ אם יש הדגמה לא רלוונטית בתמונה לא כלולים. אריזת אריזת כוללת : 3 יח '× Bra-.

מאפיינים

Material:
Cotton Blend
Item Type:
Training Bras-
Pattern Type:
Solid
Color:See the pictures:
Size:
Average size (error control
Bust:
50cm-78cm(19.68in-30.7in)
Suggest Age:
8-14Years Old
Suggest Height:
135cm-155cm
Warm prompt:
1.As different measuring method-,it will occur 1-3 cm deviations about the items,please ensure that it is ok for you before ordering.:
2.Because of different monitors and lamplight,the picture may not reflect the actual color of the item,really thank you for your kind understanding!:
3.1 pc bra- only,other accessories(if any)irrelevant demo in the picture are not included.:
Packaging includes:
3 pcs× bra- :

קונים גם בוחרים