חבילה של 250 כוסות מארז תותבות. שומר שיניים אורתודונטי שקוף. תיבת מארז אחסון שיניים כוזבת. מושלם לתותבות שמירה בטוחה. קל לפתוח.
חדש

חבילה של 250 כוסות מארז תותבות. שומר שיניים אורתודונטי שקוף. תיבת מארז אחסון שיניים כוזבת. מושלם לתותבות שמירה בטוחה. קל לפתוח.

ILS 17.99

בטופס נגיש להזמנה

חבילה של 250 אמבטיות תותבות ייחודיות מאפשרת לך להרים במהירות ובקלות את התותבות שלך, שומר, שומר פה או שומר לילה מבלי לגעת בפתרון הניקוי שלך נהדר לטיפול בתותבות וניקוי תותבות. כוסות לשימוש חוזר אלה מחזיקות את התותבות שלך ועוזרות לך לשמור על היגיינת דרך הפה טובה. ארוז : 25/BG, 10 BG/CS, 250 כוסות למארז. איכות גבוהה : עשוי מפלסטיק עמיד קומפקטי (אם כי לא הוכחת דליפה אם מתהפך), תיבת התותבות שלנו יציבה ועמידה מאוד. כוסות ניקוי אמבטיה של דנטורה יש מכסה הניתן לחיזוי מחדש כדי להפחית את שפיכת המקריות. מכסה מוטבע לתיוג עם שם המטופל ומספר החדר. קל לניקוי : מיכל תותבות בטוח למדיח כלים או פשוט נקי בכיור עם מים חמים. מאפשר לך מקום בטוח וסניטרי לאחסן את מגשי הזיוף היקרים שלך בלתי נראים. קל לנשיאה כשנוסעים או יוצאים. רב-תכליתי : נהדר למיכל משמר שיניים, מארז שומר, מיכל שיניים כוזב, מיכל שומר פה, מנקה שומר לילה, מנקה Invisalign, מוצצים, שיניים, תכשיטים עדינים בגימור גבוה, מגני מסטיק, שומרי נשיכה, שומרי לילה, יישומי אורתודונטיה ומקרה שיניים. ערבות שביעות רצון : אנו מציעים לך גם 100% ערבות שביעות רצון שתאפשר לך לקנות בביטחון אין שאלות. המוצר הוא מתנה מדהימה לקשישים במשפחה, פעוטות או עבור כל מטיילים כתיבת אחסון כוסת תותבות מוצקה. חבילה של 250 אמבטיות תותבות ייחודיות מאפשרת לך להרים במהירות ובקלות את התותבות שלך, שומר, שומר פה או שומר לילה מבלי לגעת בפתרון הניקוי שלך. נהדר לטיפול בתותבות וניקוי תותבות. כוסות לשימוש חוזר אלה מחזיקות את התותבות שלך ועוזרות לך לשמור על היגיינת דרך הפה טובה. ארוז : 25/BG, 10 BG/CS, 250 כוסות למארז. איכות גבוהה : עשוי מפלסטיק עמיד קומפקטי (אם כי לא הוכחת דליפה אם מתהפך), תיבת התותבות שלנו יציבה ועמידה מאוד. כוסות ניקוי אמבטיה של דנטורה יש מכסה הניתן לחיזוי מחדש כדי להפחית את שפיכת המקריות. מכסה מוטבע לתיוג עם שם המטופל ומספר החדר. קל לניקוי : מיכל תותבות בטוח למדיח כלים או פשוט נקי בכיור עם מים חמים. מאפשר לך מקום בטוח וסניטרי לאחסן את מגשי הזיוף היקרים שלך בלתי נראים. קל לנשיאה כשנוסעים או יוצאים.

מאפיינים

קונים גם בוחרים